ارتباط با عالین کالا
با عالین کالا در تماس باش 74 33 9100 - 026

پرسش‌های متداول از عالین کالا

آیا من به یه حساب احتیاج دارم که ترتیب یه سفارش رو بدم؟
بله شما برای خرید به یک حساب کاربری نیاز دارید چون اگر ثبت‌نام کنید،می‌توانید از مزایای زیر از طریق حساب کاربری خود بهره‌مند شوید: سفارش خود را پی‌گیری کنید،برنامه تحویل را رویت کنید، لیست سفارشات خرید خودرا ملاحضه کنید و در آینده راحت تر خرید کنید.
چطوری ثبت نام کنم؟
برای ثبت نام در عالین کالا از نوار بالای سایت روی گزینه ورود کلیک نموده و پس از باز شدن فرم از لینک داخل صفحه به محل ثبت نام مراجعه نموده سپس با تکمیل اطلاعات درخواستی  و انتخاب یک رمز عبور بر روی دکمه ارسال کد فعالسازی کلیک نموده تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود. پس از وارد کردن کد فعالسازی و کلیک بر روی دکمه عضویت کلیک نموده و به خرید خود ادامه دهید.
چطوری اطلاعات کاربری خودمو ویرایش کنم؟
برای ویرایش اطلاعات حساب کاربری خود اگر به حساب کاربری خود وارد نشده اید، ابتدا از قسمت ورود در نوار بالای سایت نسبت به ورود به وب سایت اقدام نمایید سپس از بخش حساب کاربری در نوار بالای سایت می توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمایید.
چطوری سفارش ثبت کنم؟
برای ثبت سفارش درعالین کالا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و پس از جستجوی کالای مورد نظر خود، بر روی دکمه اضافه کردن به سبد خرید کلیک نموده و برای ویرایش تعداد کالا، ثبت آدرس و مشخص کردن زمان و نوع تحویل کالا بر روی ادامه مسیر را پیش بروید.
چطوری میتونم سفارشات خودمو در عالین کالا ببینم؟
برای مشاهده تاریخچه سفارش های قبلی خود ابتدا وارد حساب کاربری خود در عالین کالا شوید و از منوی بالای سایت وارد بخش کاربری شوید تا از آنجا به کلیه سفارشات دسترسی داشته باشید.
میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟
بله شما میتوانید سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، در برخی موارد مانند خرید کالا بیشتر از 1 میلیون تومان،  امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
چطوری میتونم سفارشم را لغو کنم ؟
شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود در بالای صفحه سفارش خود را لغو نمایید.این مورد تا قبل از تحویل به باربری یا کالارسان عالین کالا امکان پذیر میباشد.
چطوری میتونم تسویه سفارشات خودمو انجام بدم؟
به دو صورت پرداخت در محل (کارتخوان ) و پرداخت آنلاین میتوانید سفارش خود را تسویه نمایید.