ارتباط با عالین کالا
با عالین کالا در تماس باش 74 33 9100 - 026

درباره عالین کالا

عـالـین کالـا | مرجع فروش‌ تجهیزات تخصصی فناوریهای شناسایی‌ خودکار‌ و‌ ردیابی‌ اطلاعات

عـالـین کالـا اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی فروش تجهیرات ای تی صنفی، صنعتی و اداری درکشور میباشد. «برسی تخصصی در زمان خرید» «ارائه مشاوره و راهکار»« بهترین قیمت» و «تضمین اصالت کالا» جزء ارکان اولیه در عالین کالا میباشد. این وب سایت در نظر دارد با بهره مندی از دانش روز و استفاده از ابزار نوین به تمامی نیاز های خریداران در زمینه های تخصصی تجهیزات سخت افزاری : انواع چاپگر برچسب و فیش، انواع بارکدخوان،انواع ترازو، انواع رایانه های لمسی،انواع رایانه قابل حمل، انواع تجهیزات کاربردی و ... و  نرم افزاری تخصصی: صنفی، اداری و صنعتی پرداخته و با ارائه راهکارهای بهره برداری در انتخاب کالا کمک رسان خریداران محترم باشد.

عـالـین کالـا وب سایت فروشگاه اینترنتی برند تجاری البرز شناسه میباشد. این شرکت از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ارائه راهکارهای مدرن و تخصصی  شناسایی خودکار و جمع آوری اطلاعات آغاز نمود.

البرز شناسه با بررسی میدانی در بازار، نیاز به یک مرجع معتبر که نه تنها فروشنده ملزومات باشد بلکه به عنوان یک مشاور در کنار فروش تجهیزات را مهندسی نمود و در سال 1394 کسب و کار مجازی عالین کالا را اندازی نمود.